O značce QUICK UP!

Značka i produkty QUiCK UP! vznikly na základě potřeb zákazníků a trhu. Zejména požadavek na jednoduchost a rychlost instalace, okamžitou uživatelskou výměnu motivu, dobré logistické vlastnosti a hlavně nepřehlédnutelnost.  Na základě těchto požadavků vznikl produkt, který je v boxu, tašce či tvrdém kufru s kolečky, který si sami rychle a snadno postavíte a když jej rozsvítíte, dostanete tak skvělou a nepřehlédnutelnou prezentaci. A protože je doba stále rychlejší a je třeba neustále zrychlovat, vznikla značka QUiCK UP!, což z angličtiny znamená „zrychli!“

QUiCK UP! je soubor tří produktových sérií, které mají základ v krabicovém řešení a instalaci bez nářadí. Více k jednotlivým sériím se dozvíte přímo na stránce popisující jednotlivé řady.

O firmě

Značku QUiCK UP! do České republiky dováží a výhradně zastupuje společnost GALILEO Production, s.r.o.. Tato společnost také zajišťuje a obsluhuje e-shop značky QUiCK UP! na adrese www.quick-up.cz

V GALILEU vzniklo logistické centrum QUiCK UP! systémů pro celou střední Evropu.  Kromě uskladnění systémů, zajišťuje společnost také servis vč. náhradních dílů.

Vzhledem k nejmodernějšímu technologickému vybavení v oblasti velkoformátového tisku zajišťuje společnost GALILEO Production, s.r.o., také výrobu a tisk motivů, pláten a bannerů do systémů QUiCK UP! pod vlastní značkou QUiCK UP! Prints.

Propojením produktů a značky QUiCK UP! s firemní kulturou společnosti GALILEO Production, s.r.o., tak vzniká zajímavé partnerství, které by mělo povýšit a zdokonalit vaše prezentace.

X